Folkhögskolornas serviceorganisation - FSO

Personal FSO

Här hittar du kontaktuppgifter till personal vid Folkhögskolornas serviceorganisation, FSO.
Uppdaterad: 3 augusti 2020

Karin Karlsson, Verksamhetschef FSO

Karin Karlsson

Verksamhetschef
073-808 55 74
karin.karlsson@sverigesfolkhogskolor.se

 

Desirée Widell, Kommunikatör FSO

Desirée Widell

Kommunikatör
08-17 03 93
desiree.widell@sverigesfolkhogskolor.se

 

Fredrik Olén

Fredrik Olén

Webbstrateg / Kommunikatör
08-17 03 92
fredrik.olen@sverigesfolkhogskolor.se

 

Johanna Winbladh

Johanna Winbladh

Handläggare 
08-17 03 84
johanna.winbladh@sverigesfolkhogskolor.se

 

Karin Jacobson

Samordnare Agenda 2030 - FSO
08-684 235 43
karin.jacobson@sverigesfolkhogskolor.se

 

Katarina Svedberg

Katarina Svedberg

Ekonomi / Administration
08-17 03 87
katarina.svedberg@sverigesfolkhogskolor.se

 

Lina Remnert

Lina Remnert

Internationell samordnare
08-17 03 91
lina.remnert@sverigesfolkhogskolor.se

 

Matilda Hedlund

Matilda Hedlund

Kommunikatör
08-17 03 86
matilda.hedlund@sverigesfolkhogskolor.se

 

Pär Wallin, Handläggare FSO

Pär Wallin

Handläggare
08-17 03 89
par.wallin@sverigesfolkhogskolor.se

 

Sandra Löfstedt

Sandra Löfstedt

Studieinformatör
08-17 03 88
sandra.lofstedt@sverigesfolkhogskolor.se